Лак акриловий фасадний CONTACT шовковисто-матовий 3 кг
Доставка товару
- кур'єрська служба «Нова пошта». Дні відправок понеділок,середа,п'ятниця
- самовивіз
- оптовим клієнтам доставка в межах Вінницької області доставка здійснюється власним транспортом компанії раз в тиждень. Деталі уточнюйте у Вашого менеджера або за телефоном вказаним на сайті.
Оплата:
- готівка в магазині з адресою м.Вінниця вул.Максима Шимка 11 (при самовивозі)
- розрахунковий рахунок
- оплата на карту ФОП
- для постійних оптових клієнтів - уточнюйте у вашого менежера або за телефоном вказаним на сайті.
Опис товару
Лак акриловий CONTACT призначений для декоративно-захисного покриття мінеральних (штукатурка, бетон, цегла, гіпсокартон та інші) і дерев'яних поверхонь. Лак можна наносити поверх акрилових і алкідних покриттів, на столярні вироби (двері, віконні рами, столи та інші), на вироби з ДСП, МДФ і фанери. Лак вироблено спеціально для внутрішніх робіт.Ідеально підійде для меблів, вагонки та іграшок из дерева . Не підходить для фарбування підлоги.
Спосіб застосування
Поверхня повинна бути сухою і очищеною від бруду, пилу, масляних забруднень, грибків, цвілі і висолів.Перед застосуванням лак необхідно ретельно перемішати. Наносити на попередньо очищену і суху поверхню кистю, щіткою або валиком в 1-2 шари при температурі повітря і поверхні не нижче + 10 ° С. Другий шар можна наносити через 2-3 години після першого.
Лак готовий до застосуванню. Захищає від вологи, легко миється, екологічно чистий продукт, швидко висихає, розчинник - вода.Придает поверхні декоративне покриття. Не допускати заморожування лаку!
Час висихання -1 годину при температурі (20 ± 2) ˚С і вологості повітря (65 ± 5)%. Час висихання може збільшуватися при зниженні температури або підвищенні вологості повітря.
Витрата: 70-120 г / м2 на одношарове покриття в залежності від властивостей поверхні.
Збільшити зображення